Керамичка греалка ѕидна 2000W

Категорија SKU: BXWSH2000E

4,990.00 ден 5,990.00 ден

Нема на залиха

Опис

Можност за програмирање на времето на работа до 12 часа на дневно и неделно ниво.
Безбедносен систем за автоматско исклучување во случај на прегревање и само-исклучување при ненадеен пад на температурата.
Опција вентилатор за подобра циркулација на воздухот.
Погоден за бањи. Отпорност на влажност IPX2.
Прилагодлива температура од 10°C до 49°C
Далечински управувач.
Вклучен ѕиден држач.

Моќност 2000W
Димензии 56 x 11,7 x 18,5 cm

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 3.02 кг
Димензии (пакет) 59 × 14 × 22.7 cm
Платформа

Бренд

EAN: 8432406350014