Керамичкa греалка 2000W

Категории , SKU: BXSH2002E

3.490,00 ден 4.390,00 ден

На залиха

Опис

Керамичка греалка 2000W BLACK & DECKER
Оваа греалка има керамички греач и вентилатор што ви овозможува да ја користите и во лето и во зима. Благодарение на керамичката плоча која брзо се загрева и добро ја задржува топлината ќе ја постигнете посакуваната температура во вашиот простор за многу кратко време. Поседува термостат за одржување на стабилна температура. Идеален за загревање на простории до 20 m². Вклучува систем за автоматско исклучување во случај на прегревање.
Нејзиниот дискретен и елегантен изглед се вклопува во секоја просторија, а вериткалниот дизајн ќе ви овозможи да ја поставите во било кој агол без да ви зафати премногу простор.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 2,69 кг
Димензии (пакет) 19,6 × 18,3 × 49,5 cm
Бренд

Платформа

EAN: 8432406460010