КНП KNIPEX PreciForce® Клешти за кабел папучи 05-10мм2

Категорија SKU: 97 52 33

9,290.00 ден

Нема на залиха

Опис

Opruga za otvaranje IM0004139

Постојан и висок квалитет на притискање благодарение на прецизните матрици и механизмот за преплет (кој може да се отклучи)
Алатката е прецизно прилагодена/калибрирана
Оптимален пренос
Ергономски дизајнирани рачки
Различни локатори за прецизно позиционирање на конекторот
Изработен од специјален хром-ванадиум челик зацврстен со масло

 

Дополнителни информации

Бренд

EAN: 4003773051862