КНП Водоводни клешти 90, 1“ KNIPEX

Категорија SKU: 83 10 010

3,690.00 ден

На залиха

Опис

Шведскi облик

Вилиците под агол од 90°

Навртка за прилагодување

Црвена прашкаста обвивка, полирана вилица

Зафатни вилици со специјално стврднати заби со цврстина 56 HRC

Изработен од ковано челик со хром-ванадиум, стврднат во масло

Дополнителни информации

Бренд

EAN: 4003773014188