Комплет одвртувачи комбинирани 6 пар

Категорија SKU: 0-65-009

1.290,00 ден

Нема на залиха

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 0,469 кг
Димензии (пакет) 34,4 × 3 × 19 cm
Бренд

STANLEY

EAN: 3253560650094