Комплет одвртувачи 6 пар

Категорија SKU: 0-65-007

1,399.00 ден

Нема на залиха

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 0.464 кг
Димензии (пакет) 34.5 × 3 × 19.4 cm
Бренд

EAN: 3253560650070