Комплет за оштрење столарски длета

Категорија SKU: 0-16-050

990.00 ден

Само 1 останати на залиха

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 0.73 кг
Димензии (пакет) 27 × 4.5 × 18 cm
Бренд

EAN: 3253560160500