Куфер-организер IP54 TSTAK

2,990.00 ден 3,990.00 ден

На залиха

Опис

Куфер-организер со ниво на заштита IP54 и волуменски капацитет од 7.8L за мали делови и додатоци.

Нивото на заштита IP54 ја штити содржината во организерот од навлегување вода и прашина. Компактен дизајн со проѕирен поликарбонатен капак што овозможува преглед на содржината и воедно ја зголемува цврстината на организерот. Ергономска рачка за лесно и удобно носење и нерѓосувачки метални брави за подобрена издржливост и работен век. Организерот содржи 2 големи прегради, 6 средни и 2 долги странични прегради. Можност за лесно поврзување на куферот со останатите куфери од програмата TSTAK.

 

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 2.39 кг
Димензии (пакет) 45 × 34.5 × 12 cm
Платформа

Бренд

EAN: 3253561829680