Организер TOUGHSYSTEM IP53

Категорија SKU: DWST1-75522

5,390.00 ден 6,190.00 ден

Нема на залиха

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 3.38 кг
Димензии (пакет) 55 × 11 × 33.5 cm
Платформа

Бренд

EAN: 3253561755224