Организер-фиоки TSTAK

Категорија SKU: FMST81077-1

3.990,00 ден

На залиха

Опис

Организер-фиоки со димензии 450mm x 108mm x 356mm и 12 прегради за складирање.

Организерот има 12 отстранливи прегради за складирање со лост, обезбедувајќи складирање за мали делови, компоненти или додатоци. Неговиот капак е направен од проѕирен полипропилен кој овозможува целосен преглед на содржината внатре. За дополнителна разновидност повеќе организатори можат да се спојат заедно со помош на страничните брави кој овозможуваат лесен транспорт.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 2,86 кг
Димензии (пакет) 45 × 35,7 × 11,6 cm
Бренд

EAN: 3253561810770