Куфер за алат  60 × 25,5 × 28 cm

1.990,00 ден 2.690,00 ден

На залиха

Опис

Куфер со иновативен дизајн и рачка за отворање со една рака. Широка гумирана рачка за носење. Содржи два организера за ситни делови на капакот. Внатрешен преносен капак за нај неопходните алатки да ви бидат при рака.
Димензии 59.5 x 28.1 x 26cm

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 2,832 кг
Димензии (пакет) 59 × 27 × 25,5 cm
Бренд

EAN: 3253561792182