Кутија за алат со фиока 48x29x28cm Пластична

Категорија SKU: 1-70-316

3.590,00 ден

Нема на залиха

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 3 кг
Димензии (пакет) 46 × 29 × 24 cm
Бренд

EAN: 3253561703164