Либела 120 cm алуминиумска

Категорија SKU: 0-42-076

890,00 ден

На залиха

Опис

Издржлива, лесна алуминиумска конструкција погодна за секаква употреба, дизајнирана за лесна читливост. Крајните капачиња апсорбираат удари со што го продолжуваат животниот век на либелата. Висечката дупка го поедноставува складирањето.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 0,69 кг
Димензии (пакет) 112,5 × 5,3 × 2,2 cm
Бренд

STANLEY

EAN: 3253561420764