Парна пегла 3000W

Категории , SKU: BXIR3000E

2,490.00 ден 3,190.00 ден

На залиха

Опис

Парна пегла со влезна моќност од 3000W која обезбедува одлични резултати за сите видови ткаенини и облека.

Со помош на засилувањето на пареата до 200g/min и континуираната пареа од 45g/min се овозможува пеглањето да биде брзо и лесно, а истовремено ефикасно да уништи 99,99% од можните вируси и батерии. Поседува керамичка плочка со прецизен врв и систем за заштита. Благодарени на двојниот систем против бигор и функција за самочистење SAVE CLEAN, добивате оптимално одржување на пеглата. Поседува кабел долг 2 метри и функција за прскање на вода.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 1.66 кг
Димензии (пакет) 33 × 13.5 × 17 cm
Платформа

Бренд

EAN: 8432406180192