Пневматска хевталка и шајкарка 2 во 1

7.990,00 ден 13.190,00 ден

На залиха

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 2,18 кг
Димензии (пакет) 33 × 8 × 29,5 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5902013959069