Правосмукалка Индустриска PP 1200W 25L мокро/суво

Категорија SKU: SXVC25PTDE

6.990,00 ден

На залиха

Опис

Правосмукалката за влажно и суво чистење Stanley SXVC25PTDE е наменета  професионална за употреба. Наменета е за употреба при работа со електрични алати како што се дупчалки, планери, кружни пили и слично.

Се испорачува со:

  • Усисно црево (2 м)
  • 2 метални усисни цевки (2к48 цм)
  • Високо ефикасен кертриџ филтер
  • Хартиена филтер кеса (25 л)
  • Додаток за собирање за течности
  • Додаток за усисување на чврсти материи
  • Додаток за усисување на патосници и фотељи
  • Додаток за усисување на пукотини
  • Округла четка
  • Адаптер за приклучок на електричен алат

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 10 кг
Димензии (пакет) 41,8 × 38,2 × 59,2 cm
Платформа

Бренд

STANLEY

EAN: 8016287518499