Резервни ножиња за скалпел 9mm 10 пар

Категорија SKU: 0-11-300

150,00 ден

Нема на залиха

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 0,039 кг
Димензии (пакет) 4,8 × 2 × 18 cm
Бренд

EAN: 3253560113001