Резервни ножиња за скалпел трапезни CARBIDE 5 пар

Категорија SKU: 0-11-800

260.00 ден

На залиха

Опис

Резервни ножиња за скалпел трапезни x5 парчиња.

Ласерски изработени рабови од CARBIDE за поиздржливо сечило. Челичната конструкција овозможува флексибилност што спречува кршење. Поостриот и подолготраен раб на сечилото овозможува подолго трајна работа, односно помалку време потрошено за менување на сечилата.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 0.03 кг
Димензии (пакет) 15 × 4.8 × 0.3 cm
Бренд

STANLEY

EAN: 3253560118006