Сет 18V XRP дупчалка + 54V аголна брусилка TSTAK

Категорија SKU: DCK2055T2T-QW

64,990.00 ден 91,990.00 ден

Нема на залиха

Опис

Батериски сет од дупчалка DCD996 со напон 18V и аголна брусилка DCG414 со напон 54V. Доаѓаат во 2 куфери TSTAK кои се врзуваат меѓу себе, брз полнач и 2x6Ah батерии со напон 54V.

Сетот ги содржи следниве алати:

  • 18V Вибрациска дупчалка DCD996
  • 54V Аголна брусилка DCG414
  • 2 батерии од 54V 6Ah
  • Брз полнач DCB118
  • 2 куфери TSTAK

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 11.84 кг
Димензии (пакет) 45 × 37 × 29.5 cm
Платформа

,

Технологија

Бренд

EAN: 5035048679654