18V вибр. дупчалка/одвртувач FVA без опрема

19,990.00 ден

Само 2 останати на залиха

Опис

Вибрациона дупчалка/одвртувач со напон 18V FVA без опремa во куфер.

Алатот поседува технологија FLEXVOLT ADVTANGE: користи интелигентна електроника која ја препознава видот на батеријата која се користи и ја зголемува моќноста и вртежниот момент кога користите FLEXVOLT батерија.

Дупчалката има 51% повеќе енергија при користење на батерија FLEXVOLT 9Ah во споредба со батерија од 18V 5Ah, односно 42% повеќе енергија при користење на батерија FLEXVOLT 6Ah во споредба со батерија од 18V 5Ah.

Електронска спојка со прилагодлива контрола на вртежен момент во 11 позиции за оптимизирана прецизност при работа. Поседува LED осветлување за подобрена видливост во темни простории.

 

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 3.63 кг
Димензии (пакет) 43.7 × 34.9 × 12.8 cm
Платформа

Технологија

Бренд

EAN: 5035048742945