Сет Hex одвртувачи со Т рачка 8 парчиња

Категорија SKU: T10771

1.590,00 ден

На залиха

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 0,93 кг
Димензии (пакет) 33,5 × 3 × 37,5 cm
Бренд

IRWIN

EAN: 7897095029299