Сет насадни клучеви Impact 9 парчиња

Категорија SKU: DT7507-QZ

3,990.00 ден

Само 2 останати на залиха

Опис

Сет насадни клучеви Impact со прифат од 1/2″ произведени по највисоки стандарди со финиш од црна оксидна боја со ласерско обележување.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 1.55 кг
Димензии (пакет) 22.5 × 6.5 × 17.5 cm
Бренд

EAN: 5035048078631