Сет од 3 клешти за брзо ослободување Vise-Grip

Категорија SKU: T76KBT

3,390.00 ден

Нема на залиха

Опис

Овој сет од три клешти за брзо ослободување е направен од високо квалитетен термички обработен челик за максимална цврстина и издржливост.
Содржините на овој сет се:
1 x 10WR – 250mm закривена клешта со секач за жица – Капацитет 48mm
1 x 9LN – 225mm долга клешта со секач за жица – Капацитет 73мм
1 x 7R – 175mm права клешта – Капацитет 33mm
Доаѓа со ролна за чување на производите.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 1.758 кг
Димензии (пакет) 34.5 × 31 × 5.5 cm
Бренд

EAN: 5706915081503