Стабилен отсекувач за метал 2300W 355x25.4mm

Категорија SKU: D28730-QS

19,990.00 ден

Само 2 останати на залиха

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 18.61 кг
Димензии (пакет) 56 × 35.5 × 43.5 cm
Платформа

Бренд

EAN: 5035048181980