Столарска стега XL - 300mm

Категорија SKU: DWHT0-83185

3,090.00 ден

На залиха

Опис

270 kg сила на стегање
300 mm должина на шипка
95 mm длабочина на грлото

Засилено тело и термички обработена челична шипка за цврстина и издржливост.
Лесна за користење со една рака.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 1.31 кг
Димензии (пакет) 53 × 25 × 4 cm
Бренд

EAN: 3253560831851