1,390.00 ден 1,690.00 ден

На залиха

Опис

BLACK+DECKER Термо бокал

Со моќност од 2200 W, ја доведува водата до точка на вриење за кратко време.
Бокалот се ротира за 360° околу основата за да обезбеди максимална удобност и леснотија на користење со само една рака.
Автоматски се исклучува кога водата ќе достигне точка на вриење.
Вклучува прозорец за гледање со индикатор за ниво и капак што се отвора со притискање на копче. Ергономска рачка за поголема удобност.
Капацитет од 1,7 литри

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 1.32 кг
Платформа

Бренд

EAN: 8432406580084