Торба за алат 50x30x31cm

4.790,00 ден 5.990,00 ден

На залиха

Опис

Торба за алат со димензии 50x30x31cm

Торбата се состои од повеќе внатрешни и надворешни џебови и јамки, има внатрешен отстранлив делител.

Ергономска рачка и обложена лента за на рамо кои му овозможуваат на корисникот удобност при носење.

Има водоотпорна основа која овозможува да ја користите торбата на различни површини.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 2,16 кг
Димензии (пакет) 55 × 26,5 × 25 cm
Бренд

EAN: 3253561792090