Ранец за алат и лаптоп

3,490.00 ден 3,990.00 ден

На залиха

Опис

Професионален ранец со голем број на прегради и џебови како и посебен дел за лаптоп и документи и преносен дел за алати. Одлична изработка со 600×600 denier материјал за долготрајност и удобност при носењето и користењето. Носивост до 15Kg.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 1.57 кг
Димензии (пакет) 47.9 × 36.2 × 17.5 cm
Бренд

EAN: 3253561723353