Торба за алат кружна

5.590,00 ден 6.490,00 ден

На залиха

Опис

Торба за алат кружна со димензии 50 x 33 x 31cm.

Торба со голем капацитет и лесно пристапно организациско решение. Поседува внатрешна отстранлива преграда за поголем капацитет при складирање алати и повеќе внатрешни и надворешни џебови и прегради. Компактен дизајн и ергономска рачка за удобно носење како и дополнителен обложен ремен за носење на рамо. Торбата има водоотпорна основа која ја штити содржината од влажни подови.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 2,4 кг
Димензии (пакет) 50 × 33 × 31 cm
Бренд

EAN: 3253561792113