Торба за алат отворена 44.7 x 27.7 x 25.1cm

1,990.00 ден 2,490.00 ден

На залиха

Опис

STANLEY Торба за алат – отворена

Направена од високо квалитетна ткаенина.
Отворен дизајн кој овозможува лесен пристап до сите алати.
Многу внатрешни и надворешни џебови.
Прилагодлив ремен за рамо.
Удобна рачка за носење.
Водоотпорна пластична подлога за заштита од вода.

Носивост – 15 кг
Тежина на производот – 1 кг

 

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 1.44 кг
Димензии (пакет) 45.5 × 28.5 × 24.5 cm
Бренд

EAN: 3253561961823