Торба за алат отворена со преклоп 490x295x250mm

4.490,00 ден 5.190,00 ден

На залиха

Опис

Погодна за складирање на рачен алат, мали електрични алати и прибор.
Широк отвор за лесен пристап до алатите.
Повеќе внатрешни и надворешни џебови за организирање на мали алати и лични предмети.
Цврста водоотпорна основа која ја штити содржината на торбата од нечистотија и влага.
Прилагодлив ремен за рамо и алуминиумска рачка со мека облога за удобност и лесен транспорт.
Изработена од висококвалитетна ткаенина за долготрајна издржливост.

Капацитет на тежина – 20kg
Цимензии – 49 x 29.5 x 25cm

 

 

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 3,01 кг
Димензии (пакет) 52 × 30 × 30 cm
Бренд

EAN: 3253561792137