Торба за алат повеќенаменска 44.7 x 26.2 x 25.1cm

1.990,00 ден 2.390,00 ден

На залиха

Опис

Торба за алат со димензии 44.7 x 26.2 x 25.1cm.

Изработена од цврсти и издржливи материјали со повеќе внатрешни и надворешни прегради и џебови кои овозможуваат максимална организација на алатот. Поседува и посебен транспарентен дел каде што можат да се чуваат документи и лични работи.

Торбата има силна армирана пластична основа која овозможува да ја користите во различни временски услови и штити од вода и кал.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 1,55 кг
Димензии (пакет) 45 × 26 × 25 cm
Бренд

STANLEY

EAN: 3253561961939