Адаптер за аголно штрафење + флекси продолжеток 4in1 Impact

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

2,990 ден

Има Залиха

EAN: 5054905283537 SKU: DT20502-QZ Категории: ,

Опис

Адаптер за аголно штрафење со 38mm длабочина на глава за врвна пристапност и прифат 1/4” Impact. Висококвалитетни запчаници кои обезбедуваат 10 пати подолг работен век. Адаптерот содржи магнет кој овозможува лесна употреба со една рака задржувајќи го битот. Патентиран рачен дизајн кој овозможува намалени вибрации и зголемена контрола и удобност при работа.

Флексибилен продолжеток со 180° флексибилност овозможува завртување и дупчење во сите недостпани места. Има капацитет да пренесе и до 43Nm момент на моќност за апликации кои го бараат тоа.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.654 кг
Димензии(пакет) 42.5 × 12.5 × 5 cm
Бренд

Може да ве интересира…