Адаптер за аголно штрафење Impact

Категорија SKU: DT20500-QZ

1,990.00 ден

На залиха

Опис

Адаптер за аголно штрафење со 38mm длабочина на глава за врвна пристапност и прифат 1/4” Impact. Висококвалитетни запчаници кои обезбедуваат 10 пати подолг работен век. Адаптерот содржи магнет кој овозможува лесна употреба со една рака задржувајќи го битот. Патентиран рачен дизајн кој овозможува намалени вибрации и зголемена контрола и удобност при работа.

Дополнителни информации

Тежина (бруто) 0.32 кг
Димензии (пакет) 23.5 × 10 × 5 cm
Бренд

EAN: 5054905283513