Аку.вибр.дупчалка/одвртувач 18V без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

14,990 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија / Ah
Механички брзини 0-550/2000 rmp
Максимален вртежен момент 70 Nm
Број на вртежи 2000 rpm
Број на удари 0-9350/34000 bpm
Макс. дупчење во бетон 13 mm
Макс. дупчење во дрво 40 mm
Макс. дупчење во метал 13 mm
Капацитет на стезна глава 13 mm
Тежина 1.3 Kg
Тежина со батерија / Kg
Должина 190 mm
Висина 203 mm
Ширина 67 mm
EAN: 5035048616376 SKU: DCD796NT-XJ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 2.97 кг
Димензии(пакет) 43.9 × 12.7 × 34.7 cm
Платформа

Бренд