Аку. одвртувач за гипс картон 18V TSTAK без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

16,990 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија Ah
Механички брзини
Максимален вртежен момент 30 Nm
Број на вртежи 4400 rpm
Број на удари bpm
Макс. дупчење во бетон mm
Макс. дупчење во дрво mm
Макс. дупчење во метал mm
Капацитет на стезна глава mm
Тежина 1,08 Kg
Тежина со батерија Kg
Должина 262 mm
Висина 203 mm
Ширина mm
EAN: 5035048555996 SKU: DCF620NT-XJ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 3.59 кг
Димензии(пакет) 44.5 × 34 × 16 cm
Платформа

Бренд