Аку. осцилаторен повеќенам. алат 18V без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

12,499 ден 16,499 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија / Ah
Осцилации во минута 0-20.000 /min
Висина на движење / mm
Тип на прекинувач /
Брзо менување на прибор да mm
Тежина 1,06 Kg
Тежина со батерија / Kg
Должина 310 mm
Висина 150 mm
Ширина 75 mm