Аку. пиштол за подмачкување 18V 4Ah

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

34,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон V
Капацитет на батерија Ah
Капацитет на носачот mm
Потисна снага Kg
Потисна брзина mm/min
Тежина Kg
Тежина со батерија Kg
Должина mm
Висина mm
Ширина mm
EAN: 5035048441947 SKU: DCGG571M1-QW Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 7.01 кг
Димензии(пакет) 59.5 × 11 × 33 cm
Платформа

Бренд