Аку. ротациска ексцентар брусилка 18V без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

16,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија / Ah
Пречник на ексцентар 2,6 mm
Број на осцилации во минута 8000-12000 opm
Големина на брусна хартија 125 mm
Дијаметар на папуча 125 mm
EAN: 5035048711668 SKU: DCW210N-XJ Категории: , ,

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 1.275 кг
Димензии(пакет) 22.2 × 16 × 14.5 cm
Платформа

Бренд