Аку. убодна пила 18V 135mm без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

18,490 ден 21,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија / Ah
Движења во минута 3000 spm
Висина на движење 26 mm
Аголно сечење до 45 °
Сечење во дрво до 135 mm
Сечење во метал до 10 mm
Сечење во PVC до 110 mm
Сечење на обоени метали до 25 mm
Тежина 2.4 Kg
Тежина со батерија / Kg
Должина 305 mm
Висина 215 mm
Ширина 100 mm
SKU: DCS331N-XJ Категорија: БРЕНД:

Може да ве интересира…