Аку. убодна пила 55mm 18V без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

7,290 ден

Има Залиха

Карактеристики

Напон 18 V
Капацитет на батерија Ah
Движења во минута 2500 spm
Висина на движење mm
Аголно сечење до 45 °
Сечење во дрво до 55 mm
Сечење во метал до 8 mm
Сечење во PVC до mm
Сечење на обоени метали до mm
Тежина 1.9 Kg
Тежина со батерија Kg
Должина 440 mm
Висина 250 mm
Ширина 95 mm
EAN: 5035048494080 SKU: FMC650B-XJ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 2.426 кг
Димензии(пакет) 31 × 25.5 × 9.6 cm
Бренд