Аку. LED ламба 10.8V без опрема

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

5,290 ден 6,090 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Напон V
Капацитет на батерија Ah
Тип на светилка mm
Силина на светлината lumens
Ниво на заштита IP
Аголно сечење до °
Тежина Kg
Тежина со батерија Kg
Должина mm
Висина mm
Ширина mm
EAN: 5035048296745 SKU: DCL510N-XJ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина 0.373 кг
Димензии 15.5 × 7.5 × 9.5 cm
Платформа

Бренд