Батериска ламба со трипод држач 30 lumens

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,690 ден

Има Залиха

EAN: 3253560951122 SKU: 0-95-112 Категории: ,

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.367 кг
Димензии(пакет) 34.5 × 12.7 × 6.5 cm
Бренд