Бит крстач филипс PZ2 2/1 89mm FLEX TORQ

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

250 ден

Има Залиха

EAN: 5035048093993 SKU: DT70566T-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.04 кг
Димензии(пакет) 15.2 × 4.9 × 0.9 cm
Бренд