Бургија SDS+ 12x450x400mm EXTREME

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

990 ден

Има Залиха

EAN: 5035048055328 SKU: DT9557-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.24 кг
Димензии(пакет) 53.5 × 4.7 × 1.5 cm
Бренд