Вибрациска брусилка 230W 14.000rpm 140x115mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

8,990 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 230 W
Број на вртежи 14000 rpm
Димензии на плочата 108-115 mm
Димензии на хартијата 140-115 mm
Ексцентар 0.8 mm
Тежина 1.28 Kg
Должина 160 mm
Висина 135 mm
EAN: 5035048553893 SKU: DWE6411-QS Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 1.9 кг
Димензии(пакет) 24 × 19.5 × 15.5 cm
Платформа

Бренд