Вреќи за правосмукалка D27900 5/1

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

2,790 ден 3,190 ден

Нема Залиха

EAN: 5035048151587 SKU: D279001-XJ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина 0.455 кг
Димензии 47 × 40 × 4 cm
Бренд