Дупчалка вибрациска 1100W 13mm брзостезна

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

23,990 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 1100 W
Механички брзини 2
Максимален вртежен момент 40/20 Nm
Број на вртежи
0-1250 / 0-3500
rpm
Удари во минута 56,000 bpm
Макс. дупчење во дрво 40 mm
Макс. дупчење во метал 13 mm
Макс. дупчење во бетон 22 mm
Капацитет на стезна глава 1.5-13 mm
Тежина 2.8 Kg
Должина 370 mm
Висина 210 mm
EAN: 5035048305256 SKU: DWD524KS-QS Категории: ,

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 5.2 кг
Димензии(пакет) 40.5 × 36 × 11 cm
Платформа

Бренд