Дупчалка вибрациска 750W 13mm куфер

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

6,990 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 750 W
Механички брзини 1
Максимален вртежен момент 20.1 Nm
Број на вртежи 0-3200 rpm
Удари во минута 54.400 bpm
Макс. дупчење во дрво 32 mm
Макс. дупчење во метал 13 mm
Макс. дупчење во бетон 16 mm
Капацитет на стезна глава 13 mm
Тежина 1.8 Kg
Должина 283 mm
Висина 254 mm
EAN: 5035048680261 SKU: FMEH750K-QS Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 3.42 кг
Димензии(пакет) 36.5 × 34 × 10.5 cm
Платформа

Бренд