Дупчалка-мешалка 710W 13mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

Карактеристики

Влезна моќност 710 W
Механички брзини 1
Максимален вртежен момент 50 Nm
Број на вртежи 0-550 rpm
Прифат на алат 13 mm
Тежина 3.4 Kg
Должина 400 mm
Висина 215 mm
EAN: 5035048139219 SKU: D21520-QS Категорија:

Опис

Професионална дупчалка/мешалка за дупчење на големи премери во тврди материјали и за мешање на различни течности и содржини. Има променлива брзина и вртење во две насоки што нуди контрола при работа со различни материјали. Целосно метално куќиште за преносните забчаници за поголема издржливост. Доаѓа со странична и задна рачка кои се местат во повеќе позиции и клуч за стезната глава.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 4.003 кг
Димензии(пакет) 33 × 27.6 × 12 cm
Платформа

Бренд